סטיילינג לגברים
מציאת הסטייל האישי שלך, שמגדיר את אופייך, אישיותך, אורך חייך וטעמך היא דרך נהדרת להרגיש נוח וגם להיראות טוב. כשאתה הולך לעבודה, נפגש עם חברים, ומוזמן לאירועים חברתיים או שיש לך דייט לוהט אתה רוצה להראות במיטבך. לוק הורס ללא ספק יקרין על בטחונך האישי, יסייע לך להשיג את מטרותייך ויוביל להגשמה אישית בתחומים שונים. מחקרים רבים מעידים כי למראה החיצוני יש השפעה על הסיכוי למצוא בת-זוג, עבודה, קידום בעבודה, הרחבת מעגלים חברתיים ועוד.

אז איך זה עובד?

בפגישה אישית נבחן את מבנה הגוף, הצבעים, הגזרות והבדים המתאימים לך. נכיראת אישיותך, אורך החיים, טעמך, העדפותייך ונגדיר צרכים ומטרות אותם תרצה להשיג מן התהליך.נבנה יחד מלתחה חדשה שתשקף את צרכיך ואת מה שתרצה להקרין כלפי חוץ, ונבנה לוק לעבודה, ליומיום או לשעות הפנאי - לפי רצונך ותקציבך. נכין רשימת חוסרים ונלמד איפה ואיך לקנות, איך להרכיב הכל יחד, כך שבסופו של יום תהפוך לבעלים של מלתחה אופנתית ומחמיאה שתקל עליך להתאים בגדים לכל אירוע בזריזות וביעילות. יציאה לקניות עם רשימה ממוקדת תחסוך זמן וכסף ותהפוך להיות חוויה מהנה במקום מטלה.

 


קניינות אישית (Personal Shopper)

אם קניית בגדים עבורך הינה חוויה מעייפת ומתסכלת או אם אורך חייך אינטנסיבי במיוחד ולא מאפשר להשקיע זמן בקניות אוכל לעשות זאת עבורך. בתור הקניינית האישית שלך אכיר את צרכייך, מבנה גופך, טעמך וסגנונך האישי והתקציבי ואוכל לרכוש עבורך פריטים ההולמים אותך ביותר.שירות ה- Personal Shopper  ניתן לאחר פגישת ייעוץ במלתחה האישית.

מחפש מתנה מקורית? קנה שובר מתנה לפגישת סטיילינג אישי, לסידור ארון או לשופינג - מתנה מקורית לבת הזוג, לאחות, לחברה, לאמא ואפילו לסבתא...רכישה ומימוש השובר בתיאום מראש. 

חייגו אלי  054-4303026  או שלחו מייל
הכנס שם
הכנס אימייל
הכנס טלפון
קוד אבטחה  This Is CAPTCHA Image
בלוג אופנה שוברי מתנה מפועליי סטיילינג לאירועים מפת האתר