אודותיי

מאז ומעולם אהבתי להתלבש. תמיד הייתי הילדה הגנדרנית במשפחה, זו שהלכה בנעליים של סבתא (והתגלגלה איתן במדרגות...) התקשטה בתכשיטים של אמא והחליפה עם חברות בגדים. לאורך כל השנים טיפוח תמיד היה עבורי דבר שבשגרה וייחסתי חשיבות רבה וזמן לא מבוטל לכל הקשור במראה החיצוני. 
אחרי תואר ראשון (במדעי המדינה וצרפתית), תואר שני (במנהל עסקים) וקריירה בעולם ההיי טק, החלטתי להפוך את האהבה לאופנה וסטיילינג למקצוע. סיימתי לימודי סטיילינג אישי בשנקר ומאז אני עובדת כסטייליסטית אישית ויועצת תדמית לנשים וגברים מגיל 12 ומעלה.
 
אני בת 43, אם לשני ילדים ומתגוררת בחיפה. לקחתי לי כמשימה אישית להביא לחיפה המנומנמת את בשורת הסטיילינג, להגביר את המודעות לאופנה וסטייל, ולעודד נשים וגברים להביא לידי ביטוי את אישיותם דרך המראה, מתוך הבנה שהופעתם החיצונית היא כלי להעברת מסרים שרצוי לנצלו לתועלתם.
נסיוני כמנהלת תקשורת שיווקית בעולם ההייטק, בשילוב נסיעות רבות לחו"ל במסגרות מקצועיות ופרטיות ,זימנו לי היכרות מעמיקה עם קוד הלבוש העיסקי ומאפשרים לי כיום לייעץ גם לאנשי עסקים, מנהלים בכל הרמות ובעלי מקצועות חופשיים אשר קוד הלבוש משחק תפקיד חשוב בקידום עסקייהם.

בניגוד לדעה הרווחת שסטייליסט זו פריבילגיה השמורה לסלבס, מהות העבודה שלי היא עזרה לנשים רגילות, מכל הגילאים, בכל המידות, בכל המשקלים, באשר הן. אני קוראת לעצמי "סטייליסטית של העם". אני לא עובדת עם סלבס (למרות שאם יבקשו ממני לא אסרב), אני עובדת עם נשים אמיתיות שרוצות ללמוד להתלבש נכון בלי להוציא כספים מיותרים. מעצם היותי אישה מלאה (עם עבר ממש מלא!) ומהתמודדות אישית יומיומית בחיפוש מתמיד אחר הלוק המחמיא, שידגיש את היתרונות ויטשטש אזורים בעייתים - אני מבינה לליבן של נשים ויש בידי את הידע והנסיון לעזור להן. 

אני בעלת בלוג שמלביש אנשים ובתים ומרצה לסטיילינג אופנה במכללת קווים. לצד עבודה אישית עם לקוחות פרטיים, אני עובדת עם חברות ומעבירה סדנאות והרצאות בחוגים שונים, לקהלים רבים, בכל הגילאים. בנוסף לאנשים אני מלבישה גם בתים, ועוסקת במקביל בהום סטיילינג ועיצוב אווירה.

בעזרת הנסיון והכלים שברשותי אלך עמכם יד ביד, צעד אחר צעד בתהליך יצירת סגנון הלבוש, המראה והתדמית הנכונים לכם - בהתבסס על אופייכם, מבנה הגוף, אורח החיים, מעמדכם והתקציב העומד לרשותכם.
 

 


ה"אני מאמין" שלי:

•  כל אחד יכול להיראות טוב בכל גיל
•  מלתחה טובה בנויה משילוב של פריטים זולים ויקרים
•  הופעה חיצונית מעבירה מסר – נצל/י זאת לקידום האינטרסים שלך
•  הופעה חיצונית טובה נותנת לך כמה נקודות "פור" על האחרים במצבים שונים בחיים
•  לבוש נכון מדגיש את היתרונות ומכיר במגבלות
•  בהרבה מקרים Less is More
•  לדעת להתלבש נכון זו תכונה שניתן לפתח וללמוד
•  לבוש נכון הוא מה שמתאים לך ולאו דווקא כל טרנד שבאופנה
•  כשאת לבושה טוב ונוח לך – רואים עלייך

לעדכונים שוטפים חפשו אותי בפייסבוק: www.facebook.com/daphnemabel

 

חייגו אלי  054-4303026  או שלחו מייל
הכנס שם
הכנס אימייל
הכנס טלפון
קוד אבטחה  This Is CAPTCHA Image
בלוג אופנה שוברי מתנה מפועליי סטיילינג לאירועים מפת האתר